Opis

Obiekt  zlokalizowany jest w centrum Jastarni, do plaży 150 metrów, do zatoki puckiej 300,- metrów, w okolicy szereg atrakcji - salony gier, punkty gastronomiczne, kawiarnie, lodziarnie, kino 7D, targowisko.

Absolutna nowość na półwyspie helskim  "STARA PĄCZKARNIA"  wyrabiane przez nas pączki tworzone są według receptur przekazywanych od pokolenień z zachwaniem tradycyjnych metod produkcji.

Tuż przy Limbie powstał nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Obiekt jest opłotowan, bezpieczny dla bawiących się tam milusińskich. Atrakcję jest również nowootwarty dom do góry nogami.

ZAPRASZAMY DZIECI I DOROSŁYCH

Jastarnia to kurort nadmorski z sześcioma letnimi kąpieliskami morskimi, portem morskim i przystanią morską. Turystów przyciąga tutaj specyficzny mikroklimat, czyste powietrze z dużą zawartością jodu, plaże, unikalna możliwość wypoczynku zarówno nad otwartym Bałtykiem, jak i płytkimi ciepłymi wodami Zatoki Puckiej, doskonałe warunki do żeglowania windsurfingu, a także tradycje kaszubskie prezentowane podczas licznych imprez kulturalnych.

Ścieżka rowerowa z Helu do Władysławowa, szkoły windsurfingu, oraz kitesurfingu oferujące wypożyczenie kompletnego stroju do uprawiania tego sportu, biała flota oferująca rejsy do trójmiasta, w sierpniu dużą atrakcją są dni węgorza, które nawiązują do kultury rybackiej półwyspu, promenada Międzymorze łącząca  molo spacerowe nad Zatoką Pucką z wybrzeżem otwartego morza, szereg wypożyczalni rowerów, dyskoteki, karaoke,

Serdecznie zapraszam do zawsze pięknej Jastarni


null

Wyposażenie

Oferujemy Państwu pokoje dwu i trzyosobowe, oraz typu studio od trzech do sześciu osób, wszystkie z łazienkami, TV, Internet bezprzewodowy, na piętrze znajduje się do dyspozycji gości olbrzymi taras.

Przyjmujemy gości wraz ze swoimi łagodnymi zwierzakami.

Do 5 kg. - 10,-/doba
Od 5kg. do 10kg - 20,-/doba
Powyżej 10kg. - 50,-/doba

Cennik

Cennik na sezon 2022

 Od 1 maja do 30 czerwca pokój dwuosobowy  / doba 170,- /
 Pokój typu studio  doba 270,- /
 Od 1 lipca do 31 sierpnia pokój dwuosobowy  / doba 190,- /
 Pokój typu studio  / doba 290,- /
 Od 1 września pokój dwuosobowy  /  doba 160,- /
 Pokój typu studio  / doba 260,- /

od 1 maja do  30 czerwca pobyt minimum 3 dni

od 1 lipca do 31 sierpnia pobyt minimum 5 dni

Pokój typu studio - możliwość zakwaterowania rodziny pięcioosobowej.

DOBA ROZPOCZYNA SIĘ O GODZ. 15.OO - KOŃCZY SIĘ O GODZ. 10.OO DNIA NASTĘPNEGO

Zapraszamy do kontaktu
tel: 601 857 550, 661 339 909
e-mail: jaslim3491@wp.pl

Wyślij zapytanie

Pokoje Gościnne LIMBA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego BRONISŁAW JANKOWSKI LIMBA, ul. Herrmanna 1, 84-140, Jastarnia, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.https://www.limbajastarni...
Pokoje Gościnne LIMBA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów ?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu jastarnia.info.pl

+48 601 857 550 +48 661 339 909
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00