Motylarnia Władysławowo Port

MOTYLARNIA PORT WŁADYSŁAWOWO ZAPRASZA !

Wakacje w prawdziwych tropikach nad polskim morzem?

Jeżeli pośród Twoich corocznych wakacyjnych planów znajduje się wypad nad Bałtyk, niewykluczone, iż typowe nadmorskie atrakcje już Ci się znudziły. Co zatem powiesz na rozrywkę zupełnie odmienną, oryginalną i niezapomnianą?

Nasza motylarnia Władysławowo to jedna z najciekawszych atrakcji nad Morzem Bałtyckim! Zabierz rodzinę, znajomych lub przybądź w pojedynkę do najprawdziwszego raju na ziemi, gdzie hodujemy dziesiątki gatunków tropikalnych motyli oraz ciem.

W największej motylarni w Polsce, motyle przelatują odwiedzającym nad głowami i siadają im na ubraniach, co tworzy prawdziwie magiczne przeżycia!

Motylarnia Port Władysławowo to znakomita rozrywka dla dzieci i całej rodziny, lecz także dla indywidualnych poszukiwaczy przygód – bez względu na to, z kim zamierzasz nas odwiedzić, obiecujemy wspaniałą zabawę i niezapomniane wspomnienia! W naszym obiekcie nie tylko ujrzysz prawdziwe i żywe motyle ze wszystkich stron świata, ale i poznasz o nich fascynujące fakty. Oferujemy przewodnika dla wycieczek grupowych, dlatego motylarnia Władysławowo może się okazać świetnym pomysłem dla wypadów szkolnych czy kolonijnych. Czyni to naszą motylarnię genialną atrakcją dla dzieci nad morzem!

  • Motylarnia Władysławowo stanowi dom dla motyli i ciem, od poczwarek po dorosłe osobniki. Tropikalna roślinność i odpowiednie warunki atmosferyczne pozwalają im żyć jak w ich naturalnym środowisku!

  • Piękno naszego obiektu nie musi pozostać tylko w Twoich wspomnieniach – możesz wynająć motylarnię w celu przeprowadzenia sesji zdjęciowej!

  • Oferujemy sesje edukacyjne w towarzystwie wykwalifikowanego przewodnika, który zdradzi odwiedzającym najciekawsze fakty z życia hodowanych przez nas osobników.

  • Motylarnia Władysławowo, bez dwóch zdań wyróżniając się na tle pozostałych atrakcji na Półwyspie Helskim!

Jeżeli zapragniesz nas odwiedzić, zachęcamy do udania się na oficjalną stronę internetową motylarni Władysławowo:

https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/ Znajdziesz tam informacje o cenach biletów, zniżkach grupowych, dokładnym adresie oraz o godzinach otwarcia.

Niezapomniane wakacje we Władysławowie ? To zdecydowanie nasza motylarnia w Porcie !

 

MOTYLARNIA PORT WŁADYSŁAWOWO

UL: Portowa 22

84-120 Władysławowo

Tel: 574 859 264

https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/

 

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00