Atrakcje Turystyczne

Plaża w Jastarni

Plaże w Jastarni to największa atrakcja turystyczna w miejscowości - plaże położone są zarówno nad morzem jak i nad zatoką. Plaże od strony morza są szersze i znajdują się na nich strzeżone kąpieliska. Plaża od strony zatoki jest węższa, ale działa tam wiele szkół windsurfingowych. więcej »

Zejścia od ulic: Zdrojowej, Nadmorskiej, Ogrodowej i Leśnej

Port w Jastarni

Port - położony jest od strony zatoki. Pierwszy port był budowany w okresie XX-lecia międzywojennego, został on zniszczony w trakcie wojny. Odbudowano go w latach 1947-49. W porcie stoi także żaglowiec Generał Zaruski - odbywały się na nim rejsy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych. więcej »

ul. Portowa 43, Jastarnia

Windsurfing w Jastarni

Windsurfing - to ostatnimi czasy bardzo popularny sport wodny, a jedno z najlepszym miejsc do nauki i jego uprawiania to zatoka Pucka. Nic więc dziwnego, że w Jastarni znajdziemy wiele szkół i wypożyczalni sprzętu. więcej »

przy Zatoce Puckiej

Ścieżki rowerowe

Ścieżki rowerowe - przez całą Mierzeje Helską wiedzie ścieżka rowerowej. Można nią przejechać z Helu do Władysławowa lub wybrać się na krótsze wycieczki. więcej »

Ścieżka Puck-Władysławowo-Hel

Lotnisko w Jastarni - loty widokowe

Lotnisko - W Jastarni, przy ulicy Mickiewicza, na wylocie w kierunku Władysławowa znajduje się trawiaste lotnisko. Można tu wybrać się na lot widokowy lub skoczyć ze spadochronem. więcej »

ul. Mickiewicza, Jastarnia

Jurata

Jeśli ktoś ma ochotę wczuć się w atmosferę przedwojennego, luksusowego kurortu wobec tego noclegi w Juracie będą znakomitym wyborem. więcej »

Hel

Hel to miasteczko na końcu helskiej mierzei, o całkiem długich dziejach. Statut miasta nadany został Helowi już w XIII w. więcej »

Kuźnica

Miejscową bazę noclegową stanowią głównie pensjonaty i domy gościnne proponujące kwatery i pokoje. Znajdziemy też pola namiotowe. więcej »

Chałupy

Chałupy to także, albo nade wszystko, plaża i połączone z nią kąpiele słoneczne i morskie. więcej »

Władysławowo

Dzisiejsze Władysławowo to atrakcyjna miejscowość urlopowa nad polskim Bałtykiem, zlokalizowane jest tutaj wiele kąpielisk morskich z szerokimi oraz piaszczystymi plażami. więcej »

Chłapowo

Chłapowo jeszcze jakiś czas temu było wsią o charakterze rolniczo-rybackim, obecnie prężnie ewoluuje tutaj turystyka. więcej »

Jastrzębia Góra

W dzisiejszych czasach Jastrzębia Góra to znana miejscowość wczasowa, usytuowane są tu trzy wyznaczone kąpieliska morskie z rozległą plażą. więcej »

Karwia

Długa na trzy kilometry, a szeroka na 80 m plaża to ewidentna wartość Karwi. więcej »